Anasayfa » Mağaza » Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4Pin Röle
Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4Pin Röle
Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4 Pin PCB Röle elektronik uygulamalarında sıklıkla kullanılan DC 12 volt ve 5 amper akım sağlayan tek kontak röledir.
80,64 KDV Hariç 67,20
Stok kodu: ALDP1F12 Kategoriler: , Etiketler: , , , , ,
Ürün Kodu Ürün Adı Ürün Türü Kontak Sayısı Bacak Sayısı
ALDP1F12W Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4Pin Röle PCB Röle 1CO 4Pin
Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4 Pin PCB Röle Kullanım Alanları
Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4 Pin PCB Röle Özellikleri
Üretici Panasonic
Menşei Tayland
Montaj Şekli DIP (THT)
Bobin Voltajı 12VDC
Bobin AKIMI 16,70mA
Kontak Voltajı 300VAC Maximum
Bobin Direnci 720 Ohm
Bobin Gücü 200mW
Boyutlar 20.50×7.20×15.30 mm
Tüm panasonic ürünleri için tıklayın.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.
“Panasonic – ALDP1F12 12V 5A 4Pin Röle” için yorum yapan ilk kişi siz olun