TURN BACK – Güvenli Alan Kontrolü

“TURN BACK – Güvenli Alan Kontrolü” alıcı ile verici arasında uzun menzilli iletişim sağlayan kablosuz haberleşme sistemidir. İnternete bağlı uygulamalarla iletişim sağlayacak şekilde suya, toza dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Küçük boyutta hazırlanan verici su geçirmez ve oldukça düşük enerji harcamaktadır. Bu özellikleri ile jet ski, tekne, atv gibi kiralık araçlara kolaylıkla yerleştirilebilmektedir.

Kiralık Araçları Geri Çağırma

Jet Ski Geri Çağırma
Jet Ski Geri Çağırma

Kiralık araçları geri çağırmak için kullanılan TURN BACK, kullanıcılara rotadan çıkma ve tehlike durumlarında uyarı göndermek için hazırlanmıştır. Jet ski, tekne, atv gibi kiralık araçlar zaman zaman güvenli alan dışına çıkmaktadır. Bunun yanında sürüş bölgesinde oluşan tehlikeler de kullanıcıları zor duruma sokmaktadır.

Jet Ski & ATV Geri Çağırma

Jet ski & ATV geri çağırma cihazı sınırları daha önceden belirlenmiş güvenli alan kontrolü sağlar.

Kullanıcı güvenli alan dışına çıktığında araç üzerindeki verici, alıcı kumandaya sesli ikaz gönderir. Yönetici; kumanda paneli üzerindeki butonlar ile aracı seçerek kullanıcıya geri dön çağrısı yapabilir.

ATV Geri Çağırma
ATV Geri Çağırma

Acil Durum Uyarı Sistemi

Kiralık araçların kullanıldığı alanda yangın, patlama, karaya oturma, denize birinin düşmesi, denize yağ ve yakıt kaçağı gibi acil durumlarda kumanda üzerindeki acil durum butonu ile tüm kullanıcılar uyarılmaktadır.

İletişim Formu