| Ürün Kodu | Ürün Adı | Ürün Türü | Kontak Sayısı | Bacak Sayısı |
| HLS-14F3L-DC12V | DC12V-5A 2CO | PCB Röle | 2CO | 8Pin |
HE LI SHUN – HLS-14F3L-DC12V-5A 2CO PCB röle Kullanım Alanları
HE LI SHUN– HLS-14F3L-DC12V 12VDC 2K 5A 8 Pin PCB Röle Özellikleri
| Üretici | HE LI SHUN |
| Marka | HELISHUN |
| Menşei | Çin |
| Bobin Voltajı | 12VDC |
| Uzunluk | 29,00mm |
| Genişlik | 12,60mm |
| Yükseklik | 20,00mm |