Anasayfa » Mağaza » SCHRACK – RT33L012 12VDC 1K 16A Ani Geçiş Rölesi
SCHRACK – RT33L012 12VDC 1K 16A Ani Geçiş Rölesi
SCHRACK – RT33L012 12V 16A 6 Pin PCB Röle elektronik uygulamalarında sıklıkla kullanılan DC 12V ve 16 amper akım sağlayan tek kontak ani geçiş rölesidir.
Pin sayısı: 6
Stok kodu: RT33L012 Kategoriler: Etiketler: , , , ,
SCHRACK – RT33L012 12VDC 1K 16A 6 Pin ani geçiş PCB Röle elektronik uygulamalarında sıklıkla kullanılan DC 12V ve 16 amper akım sağlayan tek kontak ani geçiş rölesidir.
Ürün Kodu Ürün Adı Ürün Türü Kontak Sayısı Bacak Sayısı
3-1393240-3 RT33L012 12V 16A Inrush Röle PCB Röle 1CO 6Pin
SCHRACK – RT33L012 12V 16A 6 Pin PCB Röle Kullanım Alanları
SCHRACK – RT33L012 12VDC 1K 16A 6 Pin PCB Röle Özellikleri
Üretici TE Connectivity
Marka Schrack
Menşei Avusturya
Montaj Şekli DIP (THT)
Bobin Voltajı 12VDC
Kontak Yapısı 1 Form A (NO)
Kontak Voltajı 400VAC Maximum
Bobin Direnci 360 Ohm
Bobin Gücü 400mW
Boyutlar 29.00×12.70×15.70 mm