SER ELEKTRONİK 1996 yılında Konya Sokak Ankara Elektronikçiler Çarşısı‘nda kurulmuştur. Ostim Organize Sanayi Bölgesi ve Ulus- Konya Sokak’ta faaliyet gösteren Ser Elektronik; elektronik devre elemanları, güç kaynakları, test-ölçü cihazları ve bünyesinde bulunan temsilciliklerin satış ve pazarlama hizmetini sunmaktadır.

 • 1996 – Kuruluş (Konya Sokak, Ulus- Ankara)
 • 2008 – Merkez açılışı (Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Yenimahalle- Ankara)
 • 2008 – Şube açılışı (Konya Sokak, Ulus- Ankara)
 • 2010 – ISO 9001 kalite belgesi
 • 2012 – Tescilli Marka

2008 yılında merkezini Ostim Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıyan Ser Elektronik, faaliyetlerine Ostim Merkez ve Ulus Şube olarak devam etmeye başlamıştır.

2010 yılında değişen piyasa koşulları ve teknolojik gelişmelere tam uyum için şirket yenilenme sürecine girmiş ve yeni kalite yönetim anlayışı ile birlikte ISO9001 belgesi alarak yoluna devam etmiştir.

2012 yılında tescilli marka olan Ser Elektronik Shenzhen ve Londra’da personel istihdam etmiş, yurtdışı bağlantılarını güçlendirmiştir.

Ser Elektronik’in temel prensibi mutlak müşteri memnuniyeti ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bu amaçla müşterilerimize; stoklarımızdan hızlı ve ekonomik çözümler sunup, profesyonel ekibimiz ve geniş tedarik zincirimizle temininde sorun yaşanan malzemeleri uygun fiyat ve hızlı teslim süreleriyle çözüm üretmeyi kendimize ilke edindik.

ser elektronik logo
ser elektronik logo

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerine zamanında ve hatasız cevap verebilmek için uzman personelimizle teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtmak. Kalite yönetim sistemimiz ile etkenliğini değerlendirip sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz

Elektrik-Elektronik sektöründe satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerle yurtiçinde ve yurtdışında hizmet sunduğumuz kuruluşları arttırıp, ürün ve teknik destek kalitemizin sürekliliğiyle, uygun fiyatlarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkelerimizle tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, beklentilerini en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepler doğrultusunda yeni ürünlere açık olmak,
 • Teknik desteğe önem vererek müşteri şikayetlerini en aza indirmek,
 • Personelimizin sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programları düzenleyerek kişisel becerileri artırmak,
 • Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak,
 • Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmek,
 • Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.